Dostawa towaru

Wszystkie drukowane u nas materiały, zamówione przez system on-line,
mogą być dostarczone do Państwa na 3 różne sposoby:

 • Odbiór osobisty
 • Przesyłka kurierska DPD
 • Kurier inPost
 • Paczkomat inPost

 

Odbiór osobisty - najszybszy z możliwych sposobów otrzymania towaru. Umożliwia odebranie pracy zaraz po jej zakończeniu. Odbiór możliwy jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

Wysyłka kurierem DPD - towar dostarczany jest w większości przypadków w dniu następnym po nadaniu przesyłki na terenie kraju. Nadaną przez nas przesyłkę można zlokalizować na stronie kuriera DPD za pomocą numeru wpisanego do Państwa zlecenia. Numer przesyłki pojawi się w systemie w dniu nadania przesyłki, a dodatkowo będą Państwo informowani o nadaniu drogą mailową.

Złóż zamówienie za min. 250,00 zł netto
a zostanie ono dostarczone kurierem GRATIS
(nie dotyczy przesyłek pobraniowych)

 

Paczkomat inPost - towar dostarczany jest do wskazanego przez Zamawiającego paczkomatu. Dostawa przez paczkomaty jest jedną z najtańszych na rynku. Możesz zawsze śledzić jej drogę, a po dostarczeniu do wybranego punktu odebrać ją o dowolnej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu.

 

 1. ZRÓB ZAKUPY
  Przy zakupach w sklepie internetowym podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz najwygodniejszy Paczkomat.

 2. ZACZEKAJ NA POWIADOMIENIE
  W momencie dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz powiadomienie SMS z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę!
  Na odbiór masz 3 dni od otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!

 3. ODBIERZ PACZKĘ
  Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz otrzymany kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. *